2009, ekim 7.

... burdaki insanlar, içsel inceliklerden henüz haberdar değiller. ama hepsi dışsal incelikler konusunda uzman. hepsi dış görünüşün yadsınamaz etkisiyle yaklaşıyor ilkin birbirlerine.

15:28

7 yorum:

 1. "burdaki insanlar, içsel inceliklerden henüz haberdar değiller." Sanırım tam olarak burasıydı yürümeyi bırakıp evet dediğim yer.Evet deyip devam edemediğim...

  YanıtlaSil
 2. keşke kimse yüzünden olmasaydı evet'iniz.

  YanıtlaSil
 3. Siz hayli ilerlediniz ve korkarım benim içinde bulunduğum sandal sizinkine nazaran halen kıyıda,bu yüzdendir ki anlayamadım temenninizin sebebini, anlayabilmiş olmayı dilerdim.

  YanıtlaSil
 4. nasıl ilerleyebilirim ki? benim bir yolum bile yok. savruluyorum ben. hem, ruhum sakar benim.

  temennim, hayata karşı nötr olmanın -ne üzülmek, ne sevinmek- önemi üzerineydi. ve hiç bir beşerin, verdiğiniz karara tesir etmemesi gerektiği üzerine.


  YanıtlaSil
 5. Haklısınız genelleme dediğimiz şey ön yargıya akran bir hatadır çoğu kez. Gel gelelim " içsel inceliklerden henüz haberdar değiller" denilmesinin hemen ardından ayağa kalkıp alkış tutmuştum (u)mutsuzca.İnceliklerden uzak olanlara denk geldikçe onlar adına üzülen kimileyin acı çeken birinden bahsediyordum ben sadece, kendimden.

  Doğrudur, savruluyoruz -belirlenmiş olan rotada- ve insana ilham veren sakar ruhunuza selam olsun.Evet böyle bitirmiş olayım, bildiğim en doğru şekilde yani.

  Muhabbet ve dua ile...

  YanıtlaSil
 6. o insanlardan kurtulmayı çok istedim.
  "cehennem başkalarıdır" yüzünden.
  ama bunun ne bir yolu ne de bir anlamı var.

  hem her şey o'ndan değil mi?
  o insanlar da, o beşerler de, o şeytanımsılar da.
  o LA'da.

  dua'yı bilemem, muhabbet'e katılırım.
  muhabbetle.

  YanıtlaSil